FBS Yeni Zirvelere Yükseliyor: ASIC Lisansı ve Yeni Bonus ile Avustralya'ya Giriyor

FBS Yeni Zirvelere Yükseliyor: ASIC Lisansı ve Yeni Bonus ile Avustralya'ya Giriyor

FBS sürekli büyüyen bir aile, bunu herkes biliyor. Sürekli ortaya çıkan çok sayıda geliştirme ve güncelleme ile. Bu sefer daha da büyük haberlerimiz var. Doğru, FBS Avustralya'ya geliyor!

Şu andan itibaren, Avustralyalı müşteriler Avustralya Finansal Hizmetler Lisansı ve ASIC yönetmeliği kapsamında FBS'ye katılabilir ve bunun tüm avantajlarından yararlanabilirler. FBS bu yeni lisans ile Avustralyalı yatırımcılar ve Avustralya yasalarına göre işlem yapmak isteyenler için yeni bir web sitesi lanse etti. FBS web sitesinin Avustralya versiyonunu www.fbsaustralia.com adresinde bulabilirsiniz.

FBS, yeni gelen yatırımcıları cesaretlendirip, onların yıldızlara ulaşmaları için ilham vermek adına, FBS Avustralya web sitesindeki yatırımcılar için yeni bir Hoş Geldiniz Bonusu başlatıyor. Hesapları doğrulanmış yatırımcılar Hoşgeldin Bonuslarını açabilir ve Bonus hesaplarında işlem yapmak için 50$ elde edebilirler. Bonus, ilk para yatırma işlemini yapmadan işlem yapmayı denemek veya şahsi paranızı riske etmeden yeni işlem stratejilerini test etmek için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca 200$'a kadar kâr, yatırımcıların Canlı hesaplarına yatırılabilir!

Yeni web sitesi ve yeni yatırımcılar büyük sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Bunu biliyoruz ve ne gibi bir tecrübeye sahip olduğumuzu göstermeye hazırız. Sonuç olarak, mümkün olan en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmak için büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz!

 Daha fazla FBS güncellemesi için bizi izlemeye devam edin - hepsini seveceğinize eminiz.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Daha fazla bilgi

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
00:30:00 sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera